eu logo

  • Registrace
Home
Tisk
Email

Účastníci kurzů v době udržitelnosti projektu

Čtvrtý rok evidujeme 104 účastníků vzdělávacích aktivit. 

Ve třetím roce udržitelnosti projektu se vzdělávacích aktivit úspěšně zúčastnilo 88 osob.

Během 2. roku udržitelnosti bylo podpořeno celkem 86 osob. Zájem byl o všechny vzdělávací programy, které byly v rámci projektu vytvořeny.

V rámci 1. roku udržitelnosti projektu bylo podpořeno celkem 70 osob. 

ACZ, spol.s r. o.

Nabídku E-learningovýh kurzů nalezenete Zde.

Nové kurzy v Globis s.r.o.

Nabídka nových počítačových a odborných kurzů Zde.

Propagační leták „Jihočeský kraj 2013 - GRANTY, PODPORY A PŘÍSPĚVKY"

Jihočeský kraj letos opět vydává informační brožuru, která obsahuje informace o veškerých grantových programech, podporách a příspěvcích, které budou vyhlášeny v roce 2013. Celý článek.

Gradua - Cegos - Mezinárodní lídr v odborném a dalším vzdělání

Nabídka kurzu Zákoník práce - Novinky roku 2013. Zde.

Vzdělávání dospělých s programem Gruntvig

Seminář Vzdělávání dospělých s programem Gruntvig. Zajímá Vás svět vzdělávání? Chtěli byste se nadále vzdělávat, ačkoliv do školy již dávno nechodíte? Chcete se zúčastnit workshopu v zahraničí, nebo takový workshop sami uspořádat? Rádi byste se zapojili do vzdělávacího projektu podpořeného v rámci programu Grundtvig a nevíte jak? Celý článek.

UNIV - Informační systém projektu

Nabídka kurzů, které směřují k získání rekvalifikace, specializace či k rozšíření již získaného odborného nebo občanského vzdělání. Radu Vám poskytnou Centra Uznávání a celoživotního učení v krajích ČR. Nabídka kurzů je obohacena o portál Ministerstva práce a sociálních věcí DAT CZ. Vícezde.

Nová nabídka kurzů z Národního institutu pro další vzdělání - NIVD

Aktuální nabídka otevřených kurzů Zde.

Nové kurzy v Globis s.r.o.

Nabídka nových počítačových a odborných kurzů. Zde. 

Globis s.r.o.

Navázali jsme spolupráci se společností Globis s.r.o. založenou v roce 1996 specializujíci se na vzdělávání firem, jednotlivců a skupin. Jsou zaměřeni zejména na počítačové vzdělávání, firemní výuku jazyků a soft skills. Více Zde.

Nové kurzy Dům Techniky s.r.o.

Nabídka nových rekvalifikvačních kurzů Zde.

Dům Techniky České Budějovice spol. s r.o.
navázali jsme spolupráci se vzdělávací organizací s dlouholetou tradicí v tomto oboru, neboť působí nepřetržitě od roku 1966. V současné formě spol. s r. o. je od roku 1993, kdy Český svaz vědeckotechnických společností, Novotného lávka 5, Praha 1 tuto spol. s r. o. založil s cílem nadále pokračovat v celoživotním vzdělávání dospělých.Více zde.

Seminář pro předkladatele projektů OPVK

Oddělení řízení grantů a projektů pořádá bezplatný Seminář pro předkladatele projektů do 2. výzev 2. globálních grantů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OPVK). Celý článek.

Ne komunistům v čele školství, protestovali lidé v centru Budějovic

Pět set lidí protestovalo na českobudějovickém centrálním náměstí proti obsazení postu krajské radní pro školství komunistickou stranou. Demonstraci svolali třeboňští gymnazisté. Na náměstí se sešli nejen studenti středních škol, ale také vysokoškoláci z Jihočeské univerzity a spousta dospělých a seniorů. Celý článek.

Studenti stávkovali kvůli radní, v Soběslavi zpívali Krylovy písničky

Několik stovek jihočeských studentů se zúčastnilo hodinové stávky, kterou protestovali proti obsazení resortu školství na krajském úřadu KSČM. Celý článek.

Národní institu pro další vzdělávání - NIVD
Nově jsme také zahájili spolupráci s s NIDV, což je příspěvková organizace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy s celostátní garancí dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, která dlouhodobě a systémově zabezpečuje profesní rozvoj pedagogických pracovníků v celé České republice. Více o NIVD 
Zde. Aktuální nabídka otevřených kurzů Zde. 

Růst osobnosti
Internetová televize Růst osobnosti nabízí různé druhy videokurzů jenž naleznete 
Zde.
Každý týden navíc otevře jeden kurz zdarma, o daném kurzu se můžete dozvědět pomoci Facebooku Zde.

E-Univerzita
Nově jsme zahájili spolupráci s E-Univerzitou, vzdělávací instituce poskytující možnost prohloubení odborné kvalifikace nelékařským zdravotnickým pracovníků nejen České republiky. Více o E-univerzitě
. Nabídka aktuálních kurzů Zde.

Češi potřebují k dalšímu vzdělávání konkrétní motivaci
Český trh se vzděláním má paradox: přestože úrovní středního vzdělání patří Česká republika na samou špičku v Evropě, ochota lidí dále se vzdělávat spadá do podprůměru. 
Celý článek

Plzeňský kraj je nejlepší místo pro život v Česku, Praha je třetí
Ti, kdo žijí v Plzeňském kraji, mají štěstí: právě tento kraj se při podrobném zkoumání ukázal jako nejlepší místo pro život v České republice. 
Celý článek

Senioři se na Krajském úřadě budou učit anglicky
Pro jihočeské seniory v tomto týdnu odstartuje na Krajském úřadě Jihočeského kraje kurz anglického jazyka s názvem „Chci rozumět svému vnoučkovi". 
Celý článek

 

 

Přihlašovací formulář*
*
*
*
*

Pole s (*) je nutno vyplnit.